پیام فرستادن
CHANGZHOU LIANGRU INTERNATIONAL TRADE CO., LTD.
صفحه اصلی >
CHANGZHOU LIANGRU INTERNATIONAL TRADE CO., LTD. نمایه شرکت

CHANGZHOU LIANGRU INTERNATIONAL TRADE CO., LTD.

 Changzhou Liangru Trade International Co.,Ltd

     

       تامین کننده صادق سود متقابل کسب و کار برد-برد

  • چین CHANGZHOU LIANGRU INTERNATIONAL TRADE CO., LTD. نمایه شرکت
  • چین CHANGZHOU LIANGRU INTERNATIONAL TRADE CO., LTD. نمایه شرکت
  • چین CHANGZHOU LIANGRU INTERNATIONAL TRADE CO., LTD. نمایه شرکت
  • چین CHANGZHOU LIANGRU INTERNATIONAL TRADE CO., LTD. نمایه شرکت
  • چین CHANGZHOU LIANGRU INTERNATIONAL TRADE CO., LTD. نمایه شرکت
  • چین CHANGZHOU LIANGRU INTERNATIONAL TRADE CO., LTD. نمایه شرکت
  • چین CHANGZHOU LIANGRU INTERNATIONAL TRADE CO., LTD. نمایه شرکت
فروشگاه اصلی: آمریکای شمالی , آمریکای جنوبی , اروپای غربی , اروپای شرقی , آسیای شرقی , جنوب شرقی آسیا , خاورمیانه , افریقا , اقیانوسیه , در سراسر جهان
نوع کسب و کار: سازنده , شرکت تجاری
تعداد کارمندان: 8~15
فروش سالانه: 3000000-4000000
سال تاسیس: 2008
صادرات p.c: 90% - 100%
معرفی

CHANGZHOU LIANGRU TRADE INTERNATIONAL CO.,LTD.در شهر چانگژو واقع شده است،نزدیک شانگهای چینشرکت ما در توسعه، ساخت و بازاریابی انواع قطعات یدکی برای ماشین آلات چاپ و رنگرزی و تکمیل تخصص دارد. مانند صفحه دوار، گیره پارچه، زنجیر، نگهدارنده پین، صفحات پین، ریل های روانکاری، تخته ریل راهنما برای دستگاه های استنتر. ماشین‌های مرسریز، ماشین‌های فرش، ماشین‌های اجیر، و تمام اسکریپرها و براکت‌های اسکرابر/قاب برای ماشین‌های چاپ صفحه تخت، و انتهایی برای ماشین‌های چاپ دوار.
ما یک تیم مهندسی قوی و توانایی های تولید گسترده داریم و به شدت از بهترین سیستم های مدیریت کیفیت پیروی می کنیم و قطعات یدکی با بهترین کیفیت را برای مشتریان خود تولید می کنیم. ما مشخصات کامل و بیش از صدها محصول را برای پاسخگویی به مشتریان برای انتخاب های گسترده آنها داریم. در حال حاضر ما قطعات یدکی به بیش از چهل کشور و منطقه صادر می شود. برای گیره و زنجیر ما توانمندترین شرکت از نظر فنی و بزرگترین تولید کننده در چین هستیم. کیفیت قطعات یدکی ما در بین رقبای ما برجسته است.همه مشتریان خارجی به گرمی از گفتگو با ما در مورد تجارت استقبال می کنند، ما باید بهترین تلاش خود را برای ارائه بهترین خدمات، بهترین کیفیت و بهترین قیمت انجام دهیم، و امیدواریم بتوانیم کسب و کار برد-برد را انجام دهیم. ما معتقدیم که تحت خدمات بی نقص خود همکاری خوبی خواهیم داشت. .

 

چین CHANGZHOU LIANGRU INTERNATIONAL TRADE CO., LTD. نمایه شرکت 0

چین CHANGZHOU LIANGRU INTERNATIONAL TRADE CO., LTD. نمایه شرکت 1

سرویس

ما تولید کننده پیشرو برای محصولات زیر در چین است.
1. صفحه نمایش های دوار برای چاپ پارچه، endring، عکس امولسیون، صفحه نمایش پلی استر
و سایر قطعات یدکی برای ماشین آلات نساجی و ماشین آلات اتمام. صفحه نمایش چرخشی ما شکسته نخواهد شد، کیفیت ما برای صفحه نمایش چرخشی شماره 1 در چین است، زیرا تکنسین و مهندسین ما توسط تکنسین های استورک آموزش دیده اند، اما قیمت بسیار رقابتی است. بنابراین شما درباره ما نگران نباشید
کیفیت
2. قطعات یدکی برای دستگاه های گیرنده و دستگاه فشرده سازی. آرتوس، برکنر، بابکک
Monforts، Famatex، Victex، Megatex، Samil، IL SUNG، EHWHA، HIRANO، و غیره ... ما کیفیت بسیار خوبی داریم و می توانیم با محصولات xty رقابت کنیم، اما قیمت بسیار رقابتی تر از xty است.

خدمت به کشور توسط صنعت، جوانسازی ملی، عزت نفس ملی قوی، بهبود مستمر، استعداد درجه اول

همه مشتریان خارجی به شدت به بحث در مورد کسب و کار با ما خوش آمدید، ما باید بهترین تلاش خود را برای ارائه بهترین خدمات، بهترین کیفیت و بهترین قیمت، و امیدواریم که ما می توانیم کسب و کار Win-Win را انجام دهید.

تاریخ

CHANGZHOU LIANGRU شرکت تجارت بین المللی، محدود. در شهر چانگ ژو، نزدیک شانگهای، چین واقع شده است. شرکت ما متخصص در توسعه، تولید و بازاریابی انواع قطعات یدکی برای رنگرزی و اتمام ماشین آلات. مانند کلیپ پارچه، زنجیر، پین نگهدارنده، پین، رول روانکاری، راه راه راهنمایی برای ماشین آلات stenter.mercerizing ماشین آلات، ماشین فرش، ager ماشین آلات و تمام اسکرپه ها و براکت های برش / قاب برای ماشین های چاپ روی صفحه و پایان دادن به ماشین های چاپ دوار.

ما دارای تیم مهندسی قوی و توانایی های تولیدی گسترده و به شدت به دنبال بهترین سیستم های مدیریت کیفیت و تولید بهترین قطعات با کیفیت برای مشتریان ما. ما دارای مشخصات کامل و بیش از صدها نفر از محصولات را به جای مشتریان برای انتخاب گسترده خود. در حال حاضر قطعات یدکی به بیش از چهارده کشور و مناطق صادر می شود. برای کلیه و زنجیره ای ما از شرکت هایی با ظرفیت بالایی برخورداریم و بزرگترین تولید کننده در چین هستند. کیفیت قطعات قطعات ما در میان رقبا ما قرار دارد. تمام مشتریان خارجی به شدت به بحث در مورد کسب و کار با ما خوش آمدید، ما باید بهترین تلاش خود را برای ارائه بهترین خدمات، بهترین کیفیت و بهترین قیمت، و امیدواریم که ما می توانیم busins ​​انجام win-win.we معتقدیم که ما همکاری خوب تحت سرویس کامل ما .

تیم ما

دربارهی ما:

Changzhou liangru شرکت بین المللی، با مسئولیت محدود است متخصص تولید صفحه نمایش چاپ دوار و قطعات یدکی برای ماشین آلات چاپ. پس از چندین سال در حال توسعه، توانایی تولید ماژول های چرخشی ما 40000 پیک در سال است. ماش از 25 تا 195 میلیون، تکرار از 640-1018 میلیمتر، طول از 640-1018 میلیمتر، طول از 1410 تا 3500، علاوه بر این، ما می توانیم صفحه نمایش دیواری و تمام صفحه نمایش ما به ترکیه، اندونزی، برزیل، پاکستان و کشورهای اروپایی و آمریکایی صادر می شود. ما بر تکنولوژی اصرار داریم و این باعث می شود که کیفیت صفحه نمایش ما در میان رقبا در چین ظاهر شود.

و در مورد لوازم یدکی ما برای دستگاه چاپ دوار، ما همچنین دارای مشخصات خاص و بهترین کیفیت پایدار است. ما بیش از صدها نفر از قطعات یدکی را برای مشتریان انتخاب می کنیم، مانند چاک مثبت و منفی، میله های مغناطیسی، پمپ های رنگی، سر دوار و غیره. همه این محصولات به خوبی به فروش می رسد. تمام مشتریان خارجی به شدت به بحث در مورد کسب و کار با ما خوش آمدید، ما باید بهترین تلاش خود را برای ارائه بهترین servoce، بهترین کیفیت سال بهترین قیمت، و امیدواریم که ما می توانیم کسب و کار Win-Win .

گروه های شرکت:

· بخش فروش

· واحد طراحی

· بخش پکیج

· بخش تولید

در هر زمان با ما تماس بگیرید

0086--13775108023
ADD: RM 1609-1611، NO.8 BLDG، ماشین آلات HUADONG و مرکز تجارت الکتریکی، شماره 29 XIACHENG ROAD MIDDLE، HUTANG، CHANGZHOU، JIANGSU 213161 CHINA
درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید